Labradors retrīvers Beta! Iepazīsimies.

Здесь можно рассказывать и показывать своего питомца.

Labradors retrīvers Beta! Iepazīsimies.

Сообщение Meitene007 » 07 июл 2015, 02:46

Sveiki!

Vēlos iepazīstināt arī ar savu suņu meiteni - Betu!
Nu jau tūlīt būsim sasniegušas 7 mēnešu vecumu, tad nu dažas bildes dažādos vecumos un kucēna dzīves posmos. :)

~ 2,5 mēneši - Beta sapratusi, ka uz spilveniem un sedziņām visforšāk un ērtāk gulšņāt, tad nu viena no segām tika atņemta man un atdota viņai lietošanā. [nyam] :D
Изображение

~ 3 mēneši - Iemācījās, ka gulta ir vismīkstākā vieta un blakus saimniecei ir siltāk un drošāk, miedziņš daudz labāk nāk. :) Atzīšos, sākumā domāju - gultā sunim nav vieta, bet kopš esmu iegādājusies Betu, domas mainījušās - tik rūpīgāk un biežāk jāmazgājas, bet Betai vanna un ūdens patīk.
Изображение

~ 4 mēneši - pirmās peldes jūras sāļajā ūdenī. Kaut visu dienu tur pavadītu, ja saimniece ļautu.
Изображение

~ 4 mēneši - arī dīķi neskādējam, tomēr vēl bail lēkt no laipas, var tikai no malas paskatīties un seklākā vietā ielīst līdz vēderam.
Изображение

~ 4,5 mēneši - kas var būt skaistāks par pavasari, viss zaļo un plaukst. Došanās pēc bērzu sulām.
Изображение

~ 4,5 mēneši - ja pikniks ārā, tad Beta arī grib piedalīties un nogaršot, kas tur garšīgs sanācis! Pie reizes var arī papozēt. [girl_crazy]
Изображение

~ 4,5 mēneši - Beta redz, ka saimniece rosās un taisa viņai gultu, jāiet izmēģināt vai ielien. [good]
Изображение

Tāda nu ir mana Beta, mūždien draudzīga un kā traka uz ūdeni. Turpinājums sekos, tik jāatlasa smukākās bildes! :)
Meitene007

Ваше имя: Anete Dziļuma
Питoмец (πopoдa / имя): Labradors retrievers Beta

Вернуться в Охотничья группа | Mednieku grupa