Rudens Maratons 2017/ 26.11.17.

Результаты выставок (LKBA,IKU и Baltic Union)

Модератор: Жанна

Rudens Maratons 2017/ 26.11.17.

Сообщение Жанна » 27 ноя 2017, 18:17

Paldies par sponsoriem SIA "Zoo Proekts".
Apsveicam suņu īpašniekus ar labiem rezultātiem.

Благодарим нашего спонсора SIA "Zoo Proekts" за хорошие призы.
Поздравляем всех участников выставки с хорошими результатами.

Izstade rezultati Rudens Maratons 2017 /Результаты выставки 26.11.17.

Best Baby:
1. Vācu aitu suns №5. - Bonna Siaurinis Vilkas
2. Bulterjers Miniatūrais №1. - Bull Betsy Frilet
3. Vācu aitu suns №4. - Cezars TI-FIO
4. Vācu mazais špics №6. - Pearl Race
5. Kavaliera Kinga Čarlza spaniels №2. - Akira VON DER DWARF
6. Labradors retrīvers №3. - Ursula Deksi For Lucky Life
7. Čihua-hua (gludsp.) №8. - Hanna Keita Golden Paris

Best puppy.
1. grupa.
1. Samojeds №25. - Hercogs Snezhnij Bars
2. Austrumeiropas aitu suns №15. -Nord TRIUMPH BALTIC
3. Labradors retrīvers №18. - Ojran Tanisun Golden Dog

2. grupa.
1. Bīgls №12. - Endi-Lucky Charlie Vic De Osa
2. Franču buldogs №27. - Baron Ro DE BON'T
3. Pundurpinčers №28. - Bella Fate-Olegor SHERBON

Best junior.
1. grupa.
1. Vācu aitu suns №30. - NOJ Schwarze Fuchs
2. Rotveilers №62. - Rus Islah Choya
3. Sibīrijas haski №134. - Esson Archic Diamond
4. Akita №55. - Baski

2. grupa.
1. Bīgls №69. - Buffy Summers
2. Džeka Rassela Terjers №76. - Garik Enson GOLDEN DOG(assp)
3. Franču buldogs №87. - Baron Garri De Bon'T
4. Šeltijs №129. - Charlie Lumiste
5. Velsas korgijs (pembroks) №126. - Marsela OF MAUSE HAUSE
6. Pundurpinčers №84. - Rufina La Belle For Lycky Life

3. grupa.
1. Mopsis №132. - Almari Praid Viktoriana
2. Vācu mazais špics № 97. -Arsen TALISMAN
3. Čihua-hua (gludsp.) №113. - Vanesa Houpa Patroness
4. Jorkšīras terjers biro №122. - Bonita Perfectoin De La Grace
5. Papilons №109. - Luna Farfalla Assioma Della Vita

Best in show:
1. grupa.
1. Rotveilers №63. - Rus Islah Saurone
2. Vācu aitu suns garspalvainais №41. - Marko no Meza Vizbulite
3. Krievu melnais terjers №52. -Anabelj IZ GRADA STRAZH
4. Vācu aitu suns №36. - Reina De Eizensmit

2 grupa.
1. Džeka Rassela Terjers assp. №78. - Atar Shah Atash
2. Amerikāņu pitbulterjers №68. - Barracuda Terra Incognita
3. Skotu terjers №83. - Tequila Boom ALL STARS TEAM

3. grupa.
1. Bišons frise №125. - Simon Casanova
2. Punduršpics №106. - Rot Star Non Grand Floksi Swit Drim
3. Ši-tcu №130. - Happy Sweet Love ZHANEVLU
4. Pekinietis №127. - Shakti Kupidon Lord
5. Vācu mazais špics №135. - Daikirija

Best of Best
1. Bišons frise №125. - Simon Casanova
2. Džeka Rassela Terjers assp. №78. - Atar Shah Atash
3. Rotveilers №63. - Rus Islah Saurone
Жанна
 
Сообщения: 584
Зарегистрирован: 18 июл 2013, 13:47
Ваше имя: Жанна
Питoмец (πopoдa / имя): акита

Вернуться в Результаты выставок | Izstāžu rezultāti

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1