Favorīts Rudens 2017/ 05.11.17.

Результаты выставок (LKBA,IKU и Baltic Union)

Модератор: Жанна

Favorīts Rudens 2017/ 05.11.17.

Сообщение Жанна » 06 ноя 2017, 10:27

Paldies par sponsoriem Bosch.
Apsveicam suņu īpašniekus ar labiem rezultātiem.

Благодарим нашего спонсора Bosch за хорошие призы.
Поздравляем всех участников выставки с хорошими результатами.

Izstade rezultati Favorīts Rudens 2017 /Результаты выставки 05.11.17.


Best Baby:

1. grupa.
1. Velsas korgijs (pembroks) №2. - Adele Of Mouse Hause
2. Bīgls №1. - Porters For Lucky Life
3. Labradors retrīvers №4. -Ursula Deksi For Lucly Life

2. grupa.
1. Malteze №95. -White Pearl Shine
2. Vācu mazais špics №6. - Pearl Race
3. Franču buldogs №8. - Maru Donavs

Best Puppy:

1. grupa.
1. Tibetas mastifs №24. - Korsa Varaviksne
2. Vācu aitu suns №19. - NOJ Schwarze Fuchs
3. Bīgls №13. - Endi-Lucky Charlie Vic De Osa
4. Samojeds №22. - Hercogs Snezhnij Bars
5. Labradors retrīvers №18. - Ojran Tanisun Golden Dog

2. grupa.
1. Džeka Rassela Terjers №16. - Donna Deizija Lakija
2. Čihua-hua ( garsp.) №28. - Zelina Duna
3. Vācu mazais špics №20. - Arsen TALISMAN
4. Čihua-hua ( garsp.) №27. - Chelsi Haus Cheiz Zolotoj Lotoss
5. Franču buldogs №25. - Bella

Best junioru:

2. grupa vidējais.
1. Bīgls №30. - Buffy Summers
2. Krievu kokerspaniels №29. - Bolo Fliboun
3. Džeka Rassela Terjers (assp) №31. - Garik Enson GOLDEN DOG
4. Šeltijs №34. Lazurnij Frant Flint
5. Pundurpinčers №33. - Rufina La Belle For Lucky Life

Best in Show:

2. grupa vidējais.
1. Amerikāņu pitbulterjers №48. -Zutis' "Doloressa"
2. Džeka Rassela Terjers (assp) №44. - Best Jack Martin
3. Amerikāņu stafordšīras terjers №46. - Murdoch Tipit z Hanky
4. Bīgls №37. - Engel Darko Le Du Bri
5. Šeltijs №100. - Lazurnij Fran Golubaja mechta Adonis
6. Džeka Rassela Terjers №41. - Z'Roger VUK

Best junioru:

1. grupa liels.
1. Kane Korso №55. - Ufo Fukfan
2. Akita №57. - Baski
3. Vācu aitu suns №96. - Reina De Eizensmit
4. Vācu aitu suns garspalvainais №52. -Adelhaid Vom BrendStar
5. Kaukāza aitu suns №54. - Filitsia Z Mensku

Best in Show:

1. grupa liels.
1. Kane Korso №65. - Orso Da Sergio Gutini Temple Of Love
2. Vācu aitu suns №.59 Micky Schwarze Fuchs
3. Vācu aitu suns garspalvainais №62. - Daija Duni
4. Zeltainas retrīvers №63. - Ipsis Divbaks
5. Labradors retrīvers №64. - Nicola Etoile Du Chien
6. Amerikāņu buldogs №66. - Dyna EFFEKT SHAR SHAR

Best junioru:

3. grupa.
1. Mopsis №78. - Laveli Endzhel Naomi Campbell
2. Malteze №74. - Sunshine Snow Valdrix
3. Čihua-hua (gludsp.) №72. - Philemon MY LOVE

Best in Show:

3. grupa.
1. Papilons №83. - Rey Tomas
2. Mopsis №77. - Black Jack BLACK BRILLIANT
3. Čihua-hua ( garsp.) №89. - Irbe Idalgo KITLALI KENAMI
4. Choco Jorkšīras terjers №93. - Jeva Chocolate Girl GORDZINIJA
5. Franču buldogs №86. -Amelija TI-FIO
Жанна
 
Сообщения: 584
Зарегистрирован: 18 июл 2013, 13:47
Ваше имя: Жанна
Питoмец (πopoдa / имя): акита

Вернуться в Результаты выставок | Izstāžu rezultāti

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1