Favorīts Pavasaris 2018. 29.04.18.

Результаты выставок (LKBA / Baltic Union)

Модератор: Жанна

Favorīts Pavasaris 2018. 29.04.18.

Сообщение Жанна » 29 апр 2018, 19:52

Paldies par sponsoriem, Antario.
Изображение
Благодарим наших спонсоров Antario - за хорошие призы на выставку.

Apsveicam suņu īpašniekus ar labiem rezultātiem.
Поздравляем всех участников выставки с хорошими результатами.

Izstādes rezultāti 29.04.18./Результаты выставки 29.04.18.

Best baby:
1. Vācu mazais špics №7. - Omega Ti-Fio
2. Vācu aitu suns garspal. №9. -Zeta Jons Alvi Straig
3. Franču buldogs №8. -Fiona Zak De Lux
4. Labradors retrīvers №5. - Esprit Real Lucky Star
5. Vācu aitu suns №6. - Aura Marmor Algiz
6. Džeka Rassela terjers №3. - Lerroy VUK
7. Velsas korgijs (pembroks) №2. - Ornellija Corgi Kingdom
8. Jorkšīras terjers №4. - Iksins Rikijs
9.Bīgls №1. - Viluna

Best puppy.
1. Bulterjers miniatūrais №83. - Farhad Jado Baffy De Iron
2. Vidusāzijas aitu suns №82. - Merida Diliya
3. Punduršpics №15. - Stail
4. Biro Jorkšīras terjers №12. - Felicia Lilian My Love
5. Labradors retrīvers №13. - Viljams Triumph Baltic
6. Džeka Rassela terjers №11. - Feliza
7. Džeka Rassela terjers №10. -Azzuro Ayrton Treisy De Vud
8. Vācu mazais špics №14. - Berijs Grand Imperial

Best junior 1. grupa.
1. Vācu aitu suns garsp. №19. - Odin Jurdo
2. Vācu aitu suns №18. - Creta Vom PlatinumZweig
3. Rotveilers №81. - P 'Dzhimmiron Triumph Baltic
4. Akita №31. - Hitoshi Amber Triumph Baltic
5. Baltais Šveices aitu suns №17. - Mersedesa Triumph Baltic

Best in Show 1. grupa.
1. Kanārijas dogs №35. - Legro Belmotegolfo
2. Vācu aitu suns garspal. №25. - Urman Sterne Dinaburg
3. Zeltainais retrīvers №34. - Soul Line Aramis
4. Akita №32. - Zara of the Rising San of Fortis
5. Labradors retrīvers №28. - Kjuno Henk

Best junior 2. grupa. Большая просьба напишите какое место ваша собака заняла в этой группе.
Velsas korgijs, Vesthailendas baltais terjers, Dāeka Rassela terjers, Pundurpinčers.
1. №
2. №
3. Bīgls №36. - Endi Lucky Charlie Vic De Osa
4. №
5. №

Best in Show 2. grupa.
1. Bīgls №43. - Elvis Justin of Lucky Live
2. Amerikāņu Stafordšīras terjers №48. - Charli Chaplin Perfiy Latamstaf
3. Pundurpinčers №50. - Astalante Zlata
4. Džeka Rassela terjers №46. - Treisy

Best junior 3. grupa.
1. Punduršpics №59. - Almaznyi Istochnik Karamel V Shokolade
2. Bīvers Jorkšīras terjers №56. - P'Rada Tory Wild Fantasy
3. Vācu mazais špics №80. - Pearl Race
4. Franču buldogs №61. - Laureina La De Bon'T
5. Papilons №62. - Panda Butterfly of Rising Sun

Best in Show 3. grupa.
1. Mopsis №68. - Black Jack Black Brillian
2. Papilons №76. - Rey Tomas
3. Franču buldogs №63. - Baron Ro De Bon'T
4. Vācu mazais špics №71. - Arsen Talisman
5. Jorkšīras terjers №75. - Evelina Little Bear Dasati
Жанна
 
Сообщения: 598
Зарегистрирован: 18 июл 2013, 13:47
Ваше имя: Жанна
Питoмец (πopoдa / имя): акита

Вернуться в Результаты выставок | Izstāžu rezultāti

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1