25.02.18. Ziema 2018.

Результаты выставок (LKBA / Baltic Union)

Модератор: Жанна

25.02.18. Ziema 2018.

Сообщение Жанна » 26 фев 2018, 15:55

Paldies par sponsoriem. Royal Canin. Royal Pet.
Изображение

Apsveicam suņu īpašniekus ar labiem rezultātiem.

Благодарим наших спонсоров за хорошие призы.
Поздравляем всех участников выставки с хорошими результатами.

Izstādes rezultāti 25.02.18./Результаты выставки 25.02.18.

Best baby:
1. Bulterjers miniatūrais №111. - Farhad Jado Baffy De Iron
2. Sibīrijas haski №8. - Una Wisky
3. Pireneju kalnu suns №7. -Dzasper iz Grada Strazh
4. Jorkšīras Terjers №5. - Oriella Ottessa of Argus
5. Čihua-hua №9. - Ligreta Kuraz Elit
6. Džeka Rassela terjers №3. - Feliza
7. Jorkšīras terjers №4. - Markiz Black Pearl
8. Vācu aitu suns №6. - Moet Graf-Stephan vom NuatStar
9. Džeka Rassela terjers №2. - Gerda Golden Star

Best puppy.
1. Vācu aitu suns №15. - Cezar Ti-Fio
2. Kavaliera Kinga Čarlza spaniels №12. - Akira von Der Dwarf
3. Mopsis №14. - Hani Houp Ory Monroe
4. Vācu aitu suns garspal. №18. - Gra Estel Gil
5. Velsas korgijs (pembroks) №10. - Lola Duckwing
6. Franču buldogs №17. - Dexter Ti-Fio
7. Sibīrijas haski №16. - Itan
8. Labradors retrīvers №13. - Ursula Deksi For Lucky Life

Best junior. 2 gr.
1. Pundurpinčers №24. - Baro Fate-Olegor Sherbon
2. Džeka Rassela terjers assp. №22. - Fanji Lizet Cocokrimaki
3. Bīgls №19. - Shark Porter Lucky Live
4. Amerikāņu stafordšīras terjers №23. - Deffi Latamstaff
5. Džeka Rassela terjers №21. - Fina De Mailo of Rising Sun

Best in show:
2. grupa.
1. Amerikāņu pitbulterjers №36. - Barracuda Terra Incognita
2. Amerikāņu stafordšīras terjers №34. - High Class Cleopatra Kitlali Kenami
3. Skotu terjers №31. - Ursus All Stars Team
4. Bīgls №25. - Elvis Justin of Lucky Live
5. Džeka Rassela terjers assp. №110. - Garik Eson Golden Dog

Best junior.
1. grupa.
1. Vācu aitu suns №46. - Frida frederika Marienburg
2. Dobermanis №43. -Neira of Argus
3. Austrumeiropas aitu suns №41. - Nord Triumph Baltic
4. Baltais Šveices aitu suns №38. - Fernando Fon Felicio Arctic Force
5. Samojeds №55. - Hercogs Snezhnij Bars

Best in show:
1. grupa.
1. Vācu aitu suns №114. - Atello Romanoff House
2. Vācu aitu suns №57. - Reina De Eizensmit
3. Labradors retrīvers №67. - Orlando for Lucky Life
4. Kanārijas dogs №70. - Legro Belmotegolfo
5. Kane Korso №66. - Ufo Fukfan

Best junior.
3. grupa.
1. Čihua-hua ( garsp.) №84. - Nina Nava Kitlali Kenami
2. Papilons №75. - Luna Farfalla Amina In`Yana
3. Krievu toi №81. - Viva Vivendi Heylo Harmony
4. Punduršpics №78. - Graceful Graciella Little Fox
5. Franču buldogs №72. - Emir Elton L'Bar Elison

Best in show.
3. grupa.
1. Bišons frise №109. - White Crystal Dream Peach
2. Taksis trušu №104. - From Redteckel Sory Babe
3. Papilons №97. - Rey Tomas
4. Čihua-hua (garsp.) №102. - Illariy My Love
5. Toipūdelis №106. - Darjana Silver From Favorit
6. Franču buldogs №89. - Vigo De Bon'T
Жанна
 
Сообщения: 598
Зарегистрирован: 18 июл 2013, 13:47
Ваше имя: Жанна
Питoмец (πopoдa / имя): акита

Вернуться в Результаты выставок | Izstāžu rezultāti

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 4