28.01.18. Ziema Favorīts 2018

Результаты выставок (LKBA / Baltic Union)

Модератор: Жанна

28.01.18. Ziema Favorīts 2018

Сообщение Жанна » 29 янв 2018, 11:48

Paldies par sponsoriem. Royal Canin. Royal Pet.
Изображение

Apsveicam suņu īpašniekus ar labiem rezultātiem.

Благодарим наших спонсоров за хорошие призы.
Поздравляем всех участников выставки с хорошими результатами.

Izstādes rezultāti 28.01.18./Результаты выставки 28.01.18.

Best baby:
1. grupa.
1. Vācu aitu suns №12. - Brends VOM BRENDSTAR
2. Sibīrijas haski №14. - Itan
3. Amerikāņu buldogs №2. - Eagl EFFEKT SHAR SHAR
4. Vācu aitu suns №11. - Moet Graf-Stephan vom NuatStar
5. Aļaskas malamuts №1.- Cezarj IZ GRADA STRAZH

2. grupa.
1. Bulterjers miniatūrais №138. - Farhad Jado Baffy De Iron
2. Džeka Rassela Terjers №7. - Best Jack Energeizer (assp.)
3. Jorkšīras terjers №9. - Oriella Ottessa of Argus
4. Velsas korgijs (pembroks) №5. - Vikki Of Mouse Hause
5. Jorkšīras terjers №10. - Deizy De Lux Valdrix
6. Punduršpics №13. - Stail
7. Biro Jorkšīras terjers №8. - Felicia Lilian MY LOVE

Best puppy.
1. grupa.
1. Dobermanis №137. - Latvian Diamond Neima of Argus
2. Bulterjers miniatūrais №15. - Bull Betsy Frilet
3. Labradors retrīvers №20. - Ursula Deksi For Lucky Life
4. Vācu aitu suns garspalvainais №29. - Grafs Estel Gil
5. Džeka Rassela Terjers №16. - Marsya Grand Imperial
6. Džeka Rassela Terjers №17. - Kali OF FORTIS

2. grupa.
1. Ši-tcu №28. - Darling Angel
2. Bivers Jorkšīras terjers №18. - Princess Poppy Biewer Canine World
3. Pundurpinčers №24. -Baro Fate -Olegor SHERBON
4. Mopsis №21. - Chenati Hani Houp Ory Monroe
5. Vācu mazais špics №22. - Pearl Race

Best junior.
1. grupa.
1. Samojeds №33. - Hercogs Snezhnij Bars
2. Vācu aitu suns garspalvainais №32. - Faja no Meza Vizbulite
3. Labradors retrīvers №35. - Orlando for Lucky Life

Best in show:
1. grupa.
1. Amerikāņu buldogs №46. - Darvin EFFEKT SHAR SHAR
2. Dobermanis №44. - Latvian Diamond Batticelly of Argus
3. Kanarijas dogs №49. - Legro Belmotegolfo
4. Vācu aitu suns garspalvainais №38. - Atello Romanoff House
5. Amerikāņu Akita №48. - Dolce Vita Art Mironoff

Best junior.
2. grupa.
1. Bīgls №54. - Endi-Lucky Charlie Vic De Osa
2. Amerikāņu stafordšīras terjers №51. - Fire Firdzy
3. Krievu spaniels №58. - Bolo Fliboun
4. Velsas korgijs (pembroks) №57. - Marsela OF MAUSE HAUSE

Best in show:
2 grupa:
1. Bīgls №67. - Buffy Summers
2. Amerikāņu pitbulterjers №63. - Bagrad TERRA INCOGNITA
3. Džeka Rassela Terjers №70. - Eliza Bet
4. Skotu terjers №71. - Tequila Boom ALL STARS TEAM

Best junior.
3. grupa.
1. Čihua-hua ( garsp.) №79. - Nina Nava KITLALI KENAMI
2. Papilons №72. - PETRA Butterfly OF RISING SUN
3. Pekinietis №76. - Dzyo-Sitay Bery Hill Sherbon
4. Franču buldogs №105. - Baron Ro DE BON'T
5. Punduršpics №74. - Flash Little Fox

Best in show.
3. grupa.
1. Franču buldogs №124. - Noel Sand DE BON'T
2. Bišons frise №80. - White Crystal Dream Peach
3. Papilons №84. - Luna Farfalla Assioma Della Vita
4. Čihua-hua ( garsp.) №96. - Illariy MY LOVE
5. Vācu mazais špics №88. - Zorro TALISMAN

Best in Best:
1. Bīgls №67. - Buffy Summers
2. Franču buldogs №124. - Noel Sand DE BON'T
3. Amerikāņu buldogs №46. - Darvin EFFEKT SHAR SHAR
Жанна
 
Сообщения: 598
Зарегистрирован: 18 июл 2013, 13:47
Ваше имя: Жанна
Питoмец (πopoдa / имя): акита

Вернуться в Результаты выставок | Izstāžu rezultāti

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2