16.09.-17.09.17 Starptautiskā suņu izstāde "Dzintara krasts"

Результаты выставок (LKBA,IKU и Baltic Union)

Модератор: Жанна

16.09.-17.09.17 Starptautiskā suņu izstāde "Dzintara krasts"

Сообщение Favorīts pluss » 18 сен 2017, 09:58

STARTAUTISKĀ SUŅU IZSTĀDE "DZINTARA KRASTS"
Izstade rezultati




Sestdiena 16.09.2017
Latvijās CACIB




Best Baby
I

1. Bīgls № 302 - Endi-Lucky Charlie Vic De Osa
2. Bīgls № 303 - Porters For Lucky Life
3. Bīgls № 301 - Cezar By Buf'Rait

II

1. Amerikāņu pitbulterjers № 321 - Strong Spirit Chelsea Amazing Grace
2. Džeka Rassela Terjers № 306 - T'Dzespers
3. Džeka Rassela Terjers № 344 - Kupers Tvist

III

1. Vācu aitu suns garspalvainais № 320 - Sakura
2. Punduršpics № 310 - Graceful Graciella LITTLE FOX
3. Samojeds № 314 - Harly Richy

IV

1. Franču buldogs № 317 - Baronessa Margo Ro DE BON'T
2. Mopsis № 309 - Terri Gregory Kori SHERBON

V

1. Čihua-hua ( garsp.) № 318 - Nina Nava KITLALI KENAMI
2. Jorkšīras terjers № 308 - Lakki Margaret Princess Iz Doma Uilsi

Best Puppy
I

1. Vācu aitu suns garspalvainais № 348 - Agaton
2. Vācu aitu suns № 329 - Brass from Lake Mount
3. Vācu aitu suns garspalvainais № 342 - Fortuna Aus Dem Schloss Dinaburg

II

1. Franču buldogs № 333 - Gracija Mishe'La DE BON'T
2. Franču buldogs № 332 - Baron Garri DE BON'T
3. Franču buldogs № 334 - Glorija La Mishe DE BON'T

III

1. Mopsis № 328 - Brenda Valentinhol MOPSKLAN
2. Velsas korgijs (pembroks) № 346 - Omilla OF MOUSE HAUSE
3. Džeka Rassela Terjers № 325 - Garik Enson GOLDEN DOG

IV

1. Vācu mazais špics № 330 - Arsen TALISMAN
2. Punduršpics № 339 - Ladeja Fon Karamel IN' SERG' NA

V

1. Čihua-hua (gludsp.) № 335 - Vanesa Houpa Patroness
2. Papilons № 327 - Aidana Vivre Et Aimer

Best Junior
I

1. Bīgls № 127 - Olafs De Ruben&Bella
2. Amerikāņu pitbulterjers № 116 - Barracuda TERRA INCOGNITA
3. Velsas korgijs (pembroks) № 148 - Diora OF MOUSE HAUSE

II

1. Mopsis № 211 - Living in Love Grand Bernard Aristokrat
2. Vācu mazais špics № 226 - Zorro TALISMAN
3. Džeka Rassela Terjers № 138 - Timmi Kora De Vud

III

1. Bišons frise № 233 - White Crystal Dream Peach
2. Šeltijs № 146 - Lazurnij Frant Flint
3. Jorkšīras terjers № 236 - Fly Fantasy Jagodka Britni


Veteranu best

1. Taksis miniatūrais (īsspalv.) № 240 - Keisijs Ringo Absolut
2. Vidusāzijas aitu suns № 155 - Grada Greta KB


1.Aitu suņi

1. Vācu aitu suns garspalvainais № 156 - Atello Romanoff House
2. Kaukāza aitu suns № 152 - Ursulla Radzivil
3. Vācu aitu suns № 104 - Barichello WOLFSCHLOSS

2. Darba grupa

1. Rotveilers № 120 - Rus Islah Saurone
2. Pireneju kalnu suns № 119 - Adelina IZ GRADA STRAZH
3. Kane Korso № 117 - Orso Da Sergio Gutini Temple Of Love


3.Terjeru grupa

1. Skotu terjers № 144 - Sunny Alice ALL STARS TEAM
2. Amerikāņu stafordšīras terjers № 111 - CHARLI CHAPLIN PERFIY LATAMSTAFF
3. Amerikāņu pitbulterjers № 158 - Emmi Prada Terra Incognita


4. Mednieku grupa

1. Bīgls № 132 - Piccaso Bonett- Rey
2. Zeltainais retrīvers № 110 - Idzin
3. Kavaliera Kinga Čarlza spaniels № 238 - Rafaell - King Maikijs

5. Kompanjonu grupa

1. Čihua-hua ( garsp.) № 221 - Kim Beauty KITLALI KENAMI
2. Mopsis № 214 - Odri Hepbern Magic Guise
3. Jorkšīras terjers № 248 - Bromas Aparte Uma Turman
4. Bišons frise № 234 - Simon Casanova

Best Of Best

1. Skotu terjers № 144 - Sunny Alice ALL STARS TEAM
2. Čihua-hua ( garsp.) № 221 - Kim Beauty KITLALI KENAMI
3. Bīgls № 132 - Piccaso Bonett- Rey
4. Rotveilers № 120 - Rus Islah Saurone
5. Vācu aitu suns garspalvainais № 156 - Atello Romanoff House
По вопросам о размещении объявления о продаже щенков,вашей собаки на сайт в раздел "Наши Чемпионы",а также размещение ваших фотографий на фотоконкурсы - вы можете написать на admin@favoritinfo.lv

Когда отправляете на фотографии на фотоконкурсы,то напишите свой ник на форуме (если зарегистрированы).
Аватара пользователя
Favorīts pluss
Site Admin
 
Сообщения: 1111
Зарегистрирован: 29 июн 2013, 09:13

Re: 16.09.-17.09.17 Starptautiskā suņu izstāde "Dzintara kra

Сообщение Favorīts pluss » 18 сен 2017, 09:59

STARTAUTISKĀ SUŅU IZSTĀDE "DZINTARA KRASTS"
Izstade rezultati



Svētdiena 17.09.2017
European Championship



Best Baby
I

1. Rotveilers № 311 - P'Dinar Triumph Baltic
2. Rotveilers № 312 - P'Dzhimmiron Triumph Baltic
3. Rotveilers № 313 - P'Diego Triumph Baltic

II

1. Austrumeiropas aitu suns № 305 - Nord TRIUMPH BALTIC
2. Bīgls № 304 - Dolce FLYING ANGEL
3. Vācu aitu suns garspalvainais № 320 - Sakura

III

1. Samojeds № 314 - Harly Richy
2. Franču buldogs № 316 - Bonny Rain
3. Samojeds № 347 - Heiga Snezhnaya Koroleva

IV

1. Pekinietis № 343 - Dzyo-Sitay Bery Hill SHERBON
2. Džeka Rassela Terjers № 326 - Donna Deizija Lakija
3. Čihua-hua ( garsp.) № 319 - Zelоna Dina

Best Puppy
I

1. Akita № 322 - Baski
2. Vācu aitu suns garspalvainais № 338 - Odin Jurdo
3. Vācu aitu suns garspalvainais № 348 - Agaton

II

1. Labradors retrīvers № 340 - Karro GoldStars vom JM
2. Bīgls № 323 - Nemo Crown Prince
3. Bīgls № 324 - Greta

III

1. Amerikāņu stafordšīras terjers - 345 - Dark Wing Latamstaff
2. Amerikāņu stafordšīras terjers № 332 - Deffi Latamstaff

IV

1. Čihua-hua ( garsp.) № 337 - Inriki My Lucky
2. Papilons № 341 - Baffi

Best Junior
I

1. Amerikāņu pitbulterjers № 21 - Barracuda TERRA INCOGNITA
2. Bernes ganu suns № 30 - Elsbet Triumph Baltic
3. Kane Korso № 10 - Orso Da Sergio Gutini Temple Of Love
4. Vācu aitu suns № 1 - MOKKA Schwarze Fuchs
5. Samojeds № 28 - Airon Mio Destion

II

1. Bīgls № 35 - Bruna
2. Mopsis № 116 - Living in Love Grand Bernard Aristokrat
3. Džeka Rassela Terjers asplv. № 43 - Sirius HADIR GOLDEN DOG
4. Franču buldogs № 55 - Red Desire DE BON'T
5. Franču buldogs № 57 - Risera DE BON'T

III

1. Papilons № 100 - Rey Tomas
2. Mopsis № 67 - Chenati Hani Houp Shining Beauty
3. Vācu mazais špics № 83 - Zorro TALISMAN
4. Bišons frise № 103 - White Crystal Dream Pearl
5. Pekinietis № 95 - Dobrinya Knyaz Dinaburgski

Best Of Best Junior European Championship - Papilons № 100 - Rey Tomas

I

1. Sibīrijas haski №20 - Onyx Winter Flame
2. Vācu aitu suns garspalvainais № 113 - Atello Romanoff House
3. Rotveilers № 27 - Rus Islah Saurone
4. Amerikāņu pitbulterjers № 118 - Emmi Prada Terra Inkognito
5. Akita № 18 - Keiko ZAK DE LUX

II

1. Bīgls № 37 - Piccaso Bonett- Rey
2. Velsas korgijs (pembroks) № 106 - Selina OF MOUSE HAUSE
3. Mopsis № 70 - Odri Hepbern Magic Guise
4. Bīgls № 40 - Marss
5. Skotu terjers № 104 - Tequila Boom ALL STARS TEAM

III

1. Pekinietis № 96 - FANCHI JING SONG
2. Punduršpics № 86 - Shailezi Iz Panino Versal
3. Bīvers Jorkšīras terjers № 75 - Gerda Markiza
4. Jorkšīras terjers № 79 - Aleks of Argus
5. Vācu mazais špics № 84 - Doctor Son Simone

Best Of Best European Championship - Sibīrijas haski №20 - Onyx Winter Flame
По вопросам о размещении объявления о продаже щенков,вашей собаки на сайт в раздел "Наши Чемпионы",а также размещение ваших фотографий на фотоконкурсы - вы можете написать на admin@favoritinfo.lv

Когда отправляете на фотографии на фотоконкурсы,то напишите свой ник на форуме (если зарегистрированы).
Аватара пользователя
Favorīts pluss
Site Admin
 
Сообщения: 1111
Зарегистрирован: 29 июн 2013, 09:13


Вернуться в Результаты выставок | Izstāžu rezultāti

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1